رد کردن لینک ها

نمای ساختمان

نمای ساختمان

نمای ساختمان

نمای کششی گزینه‌ی مناسبی برای ساختمان‌های موجود و یا ساخت ساز جدید باشد و تقریباً برای هر نوع پروژه ای از مزایای بسیاری برخوردار هستند. نماهای ساختمان با غشای پارچه‌ای می‌تواند از یک نوع و یا چند نوع پارچه به صورت ترکیبی در رنگ های مختلف استفاده شود. این محصول به دلیل استفاده کمتر از سایر گزینه های قابل استفاده در نمای ساختمان از فولاد و مصالح ساختمانی راه حلی مقرون به صرفه برای به روز کردن نمای بیرونی ساختمان های کهنسال و ساختمان های تازه ساز هستند و نیاز به زیر ساخت های سازه ای سنگین ندارند. نماهای کششی جایگزین مناسبی برای ساختمان های قدیمی با نمای از مد افتاده، ایجاد سایه، افزایش بهره وری انرژی و موارد دیگر کاربرد دارد.

معماری آزاد

سازه های کششی گزینه بسیار مقرون به صرفه به معماران، طراحان و صاحبان املاک برای تبدیل نمای ساختمان بدون ایجاد تغییرات عمده در بنای ساخته شده را می دهد.

نماهای غشایی کششی این قابلیت را دارند که ساختمان شما را با عناصر سه بعدی مانند قوس های گسترده و فرم های منحصر به فرد بازسازی کند. سازه های کششی این فرصت را به شما می‌دهند که ساختمان قدیمی‌تر را با ظاهری مدرن بازسازی کنید.

بهره وری انرژی

امروزه تحقیقات بسیاری در مورد افزایش بهره وری انرژی ساختمان ها انجام می‌گیرد، نمای کششی یکی از گزینه های نادیده گرفته شده در این موضوعات تحقیقی است. یکی از موارد برای خنک نگه داشتن بنای داخلی ساختمان، بازسازی پنجره های معیوب می‌باشد. یک نمای غشایی کششی می تواند افزایش دمای داخلی ساختمان که ناشی از اشعه ماوراء بنفش خورشیدی کاهش دهد. نماهای کششی نیز مانع تابش خیره کننده خورشید به داخل ساختمان می شوند در حالی که هنوز مقداری نور طبیعی را عبور می دهند.

کنترل آکوستیک

سازه‌های کششی علاوه بر ارائه راهی زیبا برای پنهان کردن برخی از ویژگی‌های بصری ناخوشایند ساختمان، می توانند سطح صدا و صوت را در سازه هایی مانند استادیوم ها، مجتمع‌های ورزشی، مراکز خرید، بیمارستان ها، ساختمان های اداری و غیره کاهش دهند. نماهای کششی همچنین می توانند به کاهش آلودگی صوتی مانند هواپیما، ترافیک یا ساخت و ساز کمک کنند.

نمای کششی را برای پروژه‌های ساختمانی خود در نظر می گیرید؟

شرکت سازه‌های پارچه‌ای افرا در طراحی، مهندسی، ساخت و نصب پروژه‌های تجاری، دولتی و پروژه‌های طراحی اولیه از لحاظ ساختاری پیچیده و خلاقانه تخصص داریم.

 

شرکت افرا تخصص و پشتیبانی را برای معماران، طراحان منظر، پیمانکاران عمومی و صاحبان املاک ارائه می‌کنیم تا ایده‌های پروژه غشای کششی (نما، سقف کاذب، سایبان و آلاچیق و …) سفارشی خود را توسعه دهند و سازه‌های نمادین بسازند.

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام