رد کردن لینک ها

سازه پرتابل

سازه پرتابل

سازه پرتابل

شرکت افرا تامین کننده برتر خیمه‌های تاشو تبلیغاتی در فضای باز و آلاچیق‌های آکاردئونی در ایران است. شرکت افرا بیش از 10 سال است که این آلاچیق های قابل حمل را در سراسر ایران توزیع می‌کند. در این مدت، ما طیف وسیعی از آلاچیق‌ها و خیمه‌های متحرک قابل حمل را توسعه داده‌ایم که متناسب با هر بودجه و برنامه‌ای برای مشترایان در دسترس است. کاربرد این گونه آلاچیق‌های پرتابل از استفاده تفریحی گرفته تا تبلیغات در نمایشگاه‌ها، بازارهای دوره‌ای و چادر تاشو در فضای باز است.

برای تهیه آلاچیق پرتابل با اندازه استاندارد 3×3 تا 6×6 متر مربع با شرکت افرا تماس بگیرید.

شرکت سازه پارچه‌ای افرا طیف وسیعی از خیمه‌ها، چادرها و آلاچیق‌های تاشو را در ایران ارائه می‌دهد. برای اطمینان از سهولت کار و حداکثر طول عمر این آلاچیق ها طراحی‌ها متنوع و مطالعات بسیاری در تیم تحقیق و توسعه شرکت افرا صورت گرفته است. پارچه‌های مورد استفاده برای ساخت سایبان‌های خیمه‌ای و آلاچیق‌های پرتابل افرا ضد شعله، بازدارنده های اشعه ماوراء بنفش و ضد آب هستند.

سازه‌های آلاچیق‌های برند افرا از آلومینیوم مرغوب و فولاد با پوشش الکترواستاتیک ساخته می‌شوند. طیف گسترده‌ای از خیمه‌های متحرک و آلاچیق‌های تاشو در فضای باز برای پاسخگویی به هر نیاز و هر بودجه‌ای توسط تیم افرا توسعه یافته است. گزینه های منحصر به فرد شامل قاب های آلومینیومی رنگی سبک وزن برای غرفه نمایشگاه ها در نظر گرفته شده است.

مشاوران فروش شرکت افرا می‌توانند آلاچیق مناسب و قابل حمل یا آلاچیق تاشو را متناسب با نیاز شما توصیه کنند.

 

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام