رد کردن لینک ها

سایبان ماشین

سایبان و آلاچیق افرا

سایبان ماشین

سالم نگه داشتن و جلوگیری از آسیب دیدن رنگ و روی خودرو اهمیت بسیار زیادی دارد. چراکه ظاهر خودرو در ارزش و قیمت آن به شدت تاثیرگذار است‌. در این مبحث تصمیم گرفتیم که راجع به سایبان ماشین صحبت کنیم؛ مبحثی که خیلی در مورد آن توضیح نداده‌ اند اما می‌ تواند برای سالم نگه داشتن خودروها تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. اگر شما هم قصد آشنایی با سازه پارچه ای برای خودرو را دارید، این مقاله را از دست ندهید.

منظور از سایبان ماشین یا سایبان پارچه ای پارکینگ چیست؟

سایبان پارچه‌ ای پارکینگ که به آن سایبان ماشین هم گفته می‌ شود، یکی از امکاناتی است که می‌ توانید داخل پارکینگ آن را استفاده کنید. اگر پارکینگ شما رو باز است، این امکانات باعث می‌ شود که دیگر نور آفتاب به صورت مستقیم به خودرو نتابد. در واقع سایبان پارچه‌ ای از خودروی شما حفاظت می‌ کند و باعث می‌ شود که دمای خودرو افزایش پیدا نکند و زمانی که درب آن را باز می‌ کنید، در یک محیط داغ ننشینید.

وجود این سایبان‌ ها تا حد زیادی می‌ تواند به محافظت از خودرو در برابر نور خورشید کمک کند. از طرفی مانع از بین رفتن روکش صندلی خواهد شد. خرید سایبان کششی برای پارکینگ یکی از مهم‌ ترین اقداماتی است که می‌ توانید برای سلامت خودروی خود انجام دهید.

مزایای استفاده از سایبان ماشین

وقتی که به سراغ استفاده از سایه بان ماشین می‌ روید، یعنی از مزایای زیادی بهره‌ مند خواهید شد. اگر بخواهیم راجع به مزایا به صورت جداگانه صحبت کنیم، باید گفت اولین مزیت این است که این سایبان‌ ها شبیه به یک محافظ عمل می ‌کنند.

اگر قرار باشد هر گونه مواد آلوده روی ماشین بریزد، سایبان‌ ها جلوی این اتفاق را می ‌گیرند. مواد آلوده مثل فضولات پرندگان یا حتی شاخ و برگ‌ های شکسته دیگر روی خودرو نمی ‌ریزد. در نتیجه شما نیاز به تمیزکاری زیادی پیدا نمی ‌کنید. از طرفی آب باران داخل خودرو نفوذ نمی‌ کند.

همچنین خیالتان راحت است که در سرمای زمستان و بارش برف خودرو در امان است و بیش از حد سرما داخل نفوذ نمی‌ کند. همچنین در فصل تابستان تابش نور شدید خورشید باعث داغ شدن موتور نمی ‌شود. همه این‌ها از مزایای نصب سایه‌بان خودرو است.

سایبان ماشین

آیا سایبان ماشین در برابر باد مقاومت لازم را دارد؟

بله. یکی از آپشن‌ هایی که در مورد سایه‌بان ‌ها به آن اشاره می ‌شود و حتماً قبل از آگاهی از قیمت سازه پارچه ‌ای آن را به شما توضیح می‌ دهند، مقاومت در برابر باد های سنگین است. پارچه ‌هایی که به عنوان سایبان استفاده می‌ شوند، حالت کششی دارند.

در نتیجه زمانی که در معرض باد شدید قرار می ‌گیرند، تنیدگی داخل پارچه اتفاق می ‌افتد و مقاومت بالایی در برابر چنین تنیدگی‌ هایی از خودش نشان می‌ دهد. این پارچه ‌ها معمولاً از فیبر پلی استر ساخته شده‌ اند. به خاطر همین در برابر هرگونه پارگی در برابر باد شدید مقاومت به خرج می‌ دهند. همین باعث می‌ شود که خودروی شما در سلامت کامل زیر سایه بان قرار بگیرد.

خرید سایبان خودرو پارکینگ

چنانچه قصد خرید سایبان ماشین را دارید، ما توصیه می‌ کنیم به سایت افرا مراجعه کنید. زمانی که وارد سایت می‌ شوید، پروژه‌ های شرکت و انواع و اقسام سایه بان ها را مشاهده می نمایید که برای پارکینگ ها ساخته شده‌اند و شما می‌ توانید سازه‌ های مختلف را تحویل بگیرید‌. انتخاب و خرید از سایت افرا باعث می‌ گردد خیالتان راحت باشد یک خرید امن دارید‌. چراکه یک مجموعه پرسابقه و با تجربه به شما معرفی شده است.

قیمت سایبان ماشین

قیمت سایبان خودرو را نیز می‌ توانید از کارشناسان سایت افرا دریافت نمایید. قیمت های این مجموعه بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشند. اما در نظر داشته باشید که با توجه به ابعاد و جایی که قرار است سایبان را نصب کنید، قیمت ها متفاوت خواهند بود.

جمع‌ بندی

خرید سازه پارچه‌ ای یا همان سایبان پارچه‌ ای برای پارکینگ باعث می‌ شود که خودروی شما در سلامت کامل داخل پارکینگ قرار بگیرد. وجود این سایبان‌ ها عاملی برای جلوگیری از کثیف شدن خودرو و همچنین داغی یا سردی بیش از حد خودرو است. به خاطر همین ما توصیه می کنیم که یک سایبان ماشین برای محیط خود نصب نمایید. در این مطلب اطلاعات کافی در مورد این سایبان‌ ها را در اختیارتان قرار دادیم.

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام